Staňte se naším business brokerem

Volná pozice - obchodní zástupce (business broker)

Zabýváme se zprostředkováním prodeje fungujících firem a v současné době rozšiřujeme náš tým
o obchodní zástupce. Pro každého z našich partnerů vypracujeme nejvýhodnější varianty spolupráce.

Náplní práce je primárně vyhledávání investorů a podniků určených na prodej. Naši obchodníci
jsou odměňováni provizně – tedy fixním procentem z objemu zprostředkovaných obchodů. Obchodníkovi také
vyplácíme provizi za nalezení investora nebo podniku na prodej. Hledáme obchodní zástupce pro:

Co nabízíme?

Flexibilní pracovní doba

Předpokládáme, že náš obchodník si bude organizovat čas sám. Tato práce je tedy vhodná na plný, ale i na poloviční úvazek. Ohodnocení je dáno pracovitostí obchodníka. Čím víc času věnujete hledání příležitostí, tím větších příjmů můžete dosáhnout.

Nadstandardní výše provizí

Jelikož jsou naši zástupci ohodnocováni fixním procentem z provize naší společnosti, už při několik uskutečněných obchodech může vaše odměna dosahovat víc než 80 000 Kč měsíčně.

Zázemí inovativní a rostoucí společnosti

Při prodeji firem zajišťujeme marketingovou, právní a administrativní podporu. Díky tomu se můžete coby obchodník soustředit výhradně na prodej. Naši zástupci mají také jedinečnou být jedni z prvních obchodníků se společnostmi tzv. “business brokery” v Česku a získat unikátní reference do budoucna.

Práce kdekoliv v Česku

Místem výkonu práce může být celá Česká republika, proto na sídle obchodníka nezáleží. Vlastní automobil je však výhodou.

Co požadujeme?

Spolupracovat s námi může každý, kdo si přeje pracovat a vydělávat. Právnická i fyzická osoba.
Časová náročnost a úspěšnost této práce je přímo úměrná odhodlání a schopnostem
obchodníka, proto považujeme za nejlepší formu odměny provizi za úspěšný prodej.

Práce proto není pro nikoho, kdo očekává stabilní fixní příjem. Hledáme lidi, kteří věří svým
schopnostem a dokáží svou pracovitostí dosahovat nadstandardních příjmů.

Hledáme někoho, kdo je

  • Schopný kriticky uvažovat
  • Komunikativní
  • Flexibilní

Náplň vaší práce

Cílem obchodní činnosti je vyhledávat fungující podniky k prodeji a investory, kteří by o ně mohli
mít zájem. Jak tohoto cíle bude obchodník dosahovat je z velké části v jeho režii.
Proto mohou být výhodou předchozí zkušenosti a vlastní kontakty.

Náplň práce tedy bude zahrnovat zejména:

  • Kontaktování klientů a aktivní nabízení podniků na prodej ze stávající databáze
  • Vyhledávání potenciálních prodejců zavedených firem nebo podílů
  • Schůzky a pravidelná komunikace s klienty
  • Podpora při samotném prodeji podniku
  • Aktivní vyhledávání investorů

Staňte se business brokerem

Chci se přidat