Komerční nemovitost v okresním městě

Zlínský kraj, Česká republika

číslo nabídky: 171004

Cena nemovitosti21 000 000 Kč

Roční zisk 1 400 000 Kč

Potenciální roční výnos 6,5 %

Využití kapacity 93 %

Užitná plocha  2 242 m2

Doba fungování  20 let

Dlouhodobí nájemci

Pasivní příjem

Výhodná poloha

Základní informace

Předmětem prodeje je komerční nemovitosti v centru okresního města. Jedná se o kombinaci:

  • obchodních a kancelářských prostor – 992 m2 užitné plochy,
  • výrobních prostor – 789 m2 užitné plochy
  • bytových prostor – 461 m2 užitné plochy

Kancelářské a bytové prostory jsou umístěny v třípodlažní budově. Výrobní prostory se nachází v budově jednopodlažní, která navazuje na již zmíněnou budovu třípodlažní.

Co se týká výše zmíněných bytových prostor, tak ty jsou rozděleny na dvě samostatné bytové jednotky (4 + kk a 5 + 1), k nimž náleží společná prádelna, 2 garáže, skladovací prostory a venkovní posezení. Ve výrobních prostorách sídlí tiskařská společnost s mnohaletou historií a kancelářské prostory jsou pronajímány několika společnostem, které zde mají svá sídla. Momentálně není z celkových 2 242 m2 pronajato pouze 150m2 kancelářských prostor.

Investiční nemovitost byla zrekonstruována před 20 lety a od té doby slouží právě k účelům pronájmu. Veškeré vybavení v pronajímaných prostorách je majetkem nájemníků. Budova je velmi dobře dostupná (automobil, MHD, vlak).

Před objektem je k dispozici 20 parkovacích míst, další místa jsou v uzavřeném dvoře budovy se zpevněnou manipulační plochou. Objekt je plně funkční, bez jakýchkoliv právních vad.

Nájemci mají své podnikání dlouhodobě zaběhlé a svoji činnost nemají v plánu přerušit ani po převedení vlastnictví novému pronajímateli. Smlouvy s nájemci jsou podepsány na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou třech měsíců.

Nemovitost není zatížena žádným úvěrem a dohromady ji vlastní 8 fyzických osob. K odkoupení je samozřejmě 100% podíl komerční nemovitosti.

Mám zájem o více informací

Bc. Jiří Finger

business broker

zástupce pro: Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj
+420 602 775 616
finger@inbase.cz

V případě zájmu nám napište!