MENU ☰

Developerský projekt polyfunkčního bytového domu v Olomouci

Olomoucký kraj, Česká republika

číslo nabídky: 171008

Cena/výše investiceIndividuálně

Zahájení výstavby  2018

Počet byt. jednotek 89 

Očekávaný výnos družstva z projektu 14,5% – 16,8%

Plocha bytů  7 280 m2

Realizace výstavby  04/2018–12/2019

Základní informace

V spolupráci s partnerem nabízíme možnost vstupu o družstva, které se zabývá investicemi do developerských projektů.

Jedným z projektů družstva je projekt výstavby polyfunkčního bytového domu v Olomouci s 89 bytovými jednotky. Členové družstva se podílejí na výhodách poskytovaných družstvem. Očekávaný výnos družstva z tohoto projektu je 14,5%-16,8% za dobu trvání projektu, která je odhadovaná na 18-24 měsíců. Developerem je skupina, jejíž členové mají za sebou úspěšné projekty výstavby či developmentu téměř 400 bytů a parcel a také energetické projekty v objemu přes 24 MW. Vše na území Česka a Moravy.

Dispozice:

  • 1kk 14x
  • 2kk 29x
  • 3kk 39x
  • 4kk 7x

Projekt na moderní polyfunkční bytový dům, nabízející bytové a nebytové jednotky, s dostatečnými garážovými a parkovacími plochami v atraktivní lokalitě s dostupností centra Olomouce do 5 minut jízdy autem. Objekt má tři nadzemní podlaží, přičemž v nejvyšším podlaží je počítáno i s rozlehlejšími byty s terasami ve vybavení „upper class“ a s ateliéry. Samozřejmostí jsou parkovací stání, benefitem projektu je i zahradní plocha, která bude jednotlivým majitelům bytových jednotek nabízena jako vlastní zahrádky. Nové Sady, jsou městská čtvrť a katastrální území na jihu statutárního města Olomouce s cca 14 tisíci obyvateli, je tedy druhou největší městskou čtvrtí. Řešené území se nachází 1,8 km od historického centra Olomouce na radiále Střední novosadská spojující centrum, městský okruh a exit na D35. Bezprostřední okolí je tvořeno řadovou zástavbou vesnického charakteru, ve vzdálenosti 300 m západně však území navazuje na jeden z největších sídlištních celků města – Nové Sady – Povel. Východní hranu pozemku lemuje přírodě blízké prostředí – řeka Morava. Aktuálně je zpracována Územní studie, na jehož základě je připravována žádost o stavební povolení.

Zahájení výstavby se předpokládá během 2018. Realizace projektu je včetně rezervy odhadována na 18 měsíců, prodej při současné poptávce a díky velmi dobré lokalitě během realizace.

Mám zájem o více informací

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

zástupce pro: Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj
+420 731 788 155
suverik@inbase.cz

V případě zájmu nám napište!


Souhlasím s pravidelným zasíláním nových nabídek firem k prodeji.