MENU ☰

Developerský Projekt – výstavba nízkoenergetických rodinných domů

Olomoucký kraj, Česká republika

číslo nabídky: 171006

Cena/výše investiceIndividuálně

Cena 1 domu 3 999 000 Kč

Počet domů 16 ks

Očekávaný výnos družstva z projektu 14,5% – 16,8%

Parcela  7 800 m2

Prodejní ceny RD  cca 40.000 Kč/m2

Základní informace

V spolupráci s partnerem nabízíme možnost vstupu do družstva, které se zabývá investicemi do developerských projektů.

V současnosti se družstvo věnuje projektu výstavby nízkoenergetických domů v obci Těšetice. Členové družstva se podílejí na výhodách poskytovaných družstvem. Očekávaný výnos družstva z tohoto projektu je 14,5%-16,8% za dobu trvání projektu, která je odhadovaná na 18-24 měsíců. Developerem je skupina, jejíž členové mají za sebou úspěšné projekty výstavby či developmentu téměř 400 bytů a parcel a také energetické projekty v objemu přes 24 MW. Vše na území Česka a Moravy.

Cílem projektu je development výstavby 8 rodinných dvojdomů, tedy 16 RD na parcele č. 203/20. Na části této parcely o velikosti 7800 m2 zrealizovat výstavbu přístupové komunikace včetně veškerých potřebných inženýrských sítí. Dále pak na části pozemku 203/23 o velikosti 225 m2, který je ve vlastnictví obce připravit a vybudovat část přístupové komunikace k rodinným domům. Investiční záměr je v souladu s územním plánem obce a má podporu obce. Po předběžném projednání je projekt v souladu s požadavky SÚ, orgány státní správy a zainteresovaných institucí. Investiční záměr je připraven k další realizaci.

Obec Těšetice s místními částmi Těšetice, Vojnice, Rataje se nachází asi 8 km západně od Olomouce v rovinaté oblasti střední části Hornomoravského úvalu při cestě z Olomouce do Konice. Těšetice, Vojnice a Rataje představují tradiční zemědělské vesnice, v minulosti charakteristické pouze zemědělskou činností. V současnosti
se jedná o moderní obce především zemědělského charakteru, avšak s řadou drobných živnostníků a nově založených firem. Počet obyvatel v obci se nyní pohybuje kolem 1200. V současnosti je život obce ovlivněn blízkostí krajského města Olomouc, kde hledají místní obyvatelé především pracovní uplatnění (vedle pracovních příležitostí v obci nebo v nedalekém Lutíně), ale i možnosti využití volného času. Obec Těšetice má základní školu se školní kuchyní, mateřskou školu, obchod, dva kulturní domy, sportoviště, hřiště ve všech místních částech – Těšeticích, Vojnicích, Ratajích. Oblíbená lokalita pro pracující v Olomouci a Lutíně.

Výstavba domů je plánována jako 8 dvojdomů typu 4+kk. Do výstavby celého obytného souboru jsou začleněny také stavby v rámci občanské vybavenosti.

Aktuální cenová mapa zohledňující prodejní ceny za stavební pozemky v k.ú. Těšetice je 1000 Kč/m2. Prodejní ceny u rodinných domů oscilují mezi 35.000 –40.000 Kč/m2. Realizace projektu je včetně rezervy odhadována na 12 -18 měsíců, prodej při současné poptávce a dobré lokalitě během realizace.

Mám zájem o více informací

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

zástupce pro: Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj
+420 731 788 155
suverik@inbase.cz

V případě zájmu nám napište!


Souhlasím s pravidelným zasíláním nových nabídek firem k prodeji.