MENU ☰

Investiční nemovitosti v jihovýchodní Asii s výnosem 10 % p.a.

Celá ČR, Celá SR, Česká republika

číslo nabídky: 171005

Cena/výše investice2 400 000 Kč

Roční zisk  240 000 Kč

Garantovaný roční výnos 10%

Doba zpětného pronájmu 10 let

Užitná plocha  31,55 m2

Termín dokončení  2019

Pasivní příjem

Skvělé hodnocení

Výborné reference

Základní informace

V spolupráci s partnerskou realitní společností nabízíme možnost akvizice apartmánů v jihovýchodní Asii, kromě jiného na ostrově Koh Samui v Thajsku nebo na Bali v Indonézii. Výnos investice je zajištěn zpětným smluvním pronájmem na dobu 10 let s garantovaným výnosem 10% ročně z celkové ceny apartmánu během celé doby pronájmu.

Naším partnerem zajišťujícím tuto příležitost je realitně-investiční kancelář, založena v roce 2007 v Bangkoku s čistě slovenským kapitálem a managementem, specializující se na investiční nemovitosti v jihovýchodní Asii. Společnost má za sebou stovky úspěšných obchodních případů pro klienty ze Slovenska, z Čech, Finska, Německa a Francie a je největším prodejcem investičních nemovitostí s působností ve střední a východní Evropě. Nemovitosti jsou nabízeny přímo od developera bez provize od kupujícího. Společnost má v nabídce víc příležitostí a lokalit- rádi poskytneme víc informací.

Nákup nemovitostí je zajištěn osobním vlastnictvím, tj. nemovitost je osobním majetkem klienta od okamžiku koupě. U některých projektů nabízíme i záruku zpětného odkupu nemovitosti za původní cenu po skončení doby pronájmu. Klientům je poskytnut plný servis, pomoc s vybavením kompletní administrativy, založením bankovního účtu, telefonní kartou apod.

Příklad zpětného pronájmu:
Cena apartmánu: 3.000.000 Kč
10% = 300.000 Kč
výnos měsíčně = 25.000 Kč

Po dokončení a koupi apartmánu tedy začíná plynout 10-letní doba zpětného pronájmu s ročním výnosem 10% (garantovaným). Proces vyplácení zpětného nájmu na klientův účet začne v moment, kdy bude vyplacených 100% kupní ceny, bez ohledu na to jestli je apartmán dokončený nebo ve fáze výstavby. Od tohoto bodu se též majitel podílí 50% na měsíčních provozních nákladech (security, facility, údržba, zahradník, TV atd.) zbylých 50% hradí developer. Po uplynutí 10 let je možný odprodej apartmánu developerovi za původní cenu, což je garantované v smlouvě.

Jedním z projektů k dispozici je apartmány v komplexu WATERWORLD na Koh Samui. Projekt je v současnosti ve výstavbě, ukončení výstavby je plánované na první kvartál 2019. Ceny apartmánů se pohybují mezi 2,4 mil. Kč – 3,2 mil. Kč za apartmán o rozloze 31,55 metrů čtverečních.

Garance investice pro tento projekt:

– garance LEASE BACK – zpětného pronájmu na 10 let s výnosem 10%
– garance CASH BACK – vyplácení 10% výnosu i během výstavby apartmánu
– garance BUY BACK – zpětný odkup developerovi po 10 alebo 20 letech za původní cenu

Rádi Vám zašleme kompletní prezentaci projektu i s vizualizacemi a konkrétním ceníkem jednotlivých apartmánů. V případě zájmu nás kontaktujte – rádi se s Vámi také setkáme a podrobně zodpovíme všechny Vaše otázky.

Mám zájem o více informací

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

zástupce pro: Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj
+420 731 788 155
suverik@inbase.cz

V případě zájmu nám napište!


Souhlasím s pravidelným zasíláním nových nabídek firem k prodeji.