Reklamní agentura zaměřená na velkoformátový tisk - InBase

Reklamní agentura zaměřená na velkoformátový tisk

Moravskoslezský kraj, ČR

číslo nabídky: 190058

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
aktuální sleva 800 tis. Kč
Prodejní cena 0 Kč (0 €)
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
0 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
12 let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
na vyžádání
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
6

Jednoduchost řízení

Kvalitní personál

Možnost koupě s nemovitostí

Základní informace

Předmětem prodeje je známá reklamní agentura zaměřená především na velkoformátový tisk se sídlem v Moravskoslezském kraji, zabývající se především návrhem a tiskem reklamních bannerů. Pro své zákazníky dále nabízí služby: reklamní polepy výkladních skříní a aut, plakáty a billboardy, fotoobrazy, fototapety i potisky textilu. U tisku fotopozadí mají jako jediní v ČR vlastní patent na specializovanou povrchovou úpravu proti nežádoucím odleskům.

Společnost má 7 letou historii, zaměstnává 6 pracovníků, své aktivity provozuje ve vlastní budově s velkým pozemkem. Zájemci mohou dále provozovat velkoformátovou tiskárnu v nájmu, nabídková cena je bez nemovitostí.

Firma disponuje digitálními tiskárnami o šířce 3,2 m a 1,6m, řezacími plotry o šířce 1,2m a 1 m a dalším potřebným zařízením. Pro kompletní zpracování objednávek využívá na míru vytvořený software, se zákazníky komunikuje prostřednictvím webových stránek a facebooku.

Provoz nevyžaduje trvalou přítomnost majitele, zaměstnanci jsou ve velké míře samostatní a administrativa se dá zvládnout během několika hodin týdně. Současní majitelé nabízí svoji přítomnost v podniku po smluvenou dobu k předání know how a zakázek.

V případě zájmu je možno koupit 100%  podíl v s.r.o., tedy i s nemovitostmi (budova a pozemek). Cena 100% podílu bude zájemci oznámena při osobním jednání.

Hmotný majetek

 • veškeré přístrojové vybavení zařízení
 • výpočetní technika
 • vybavení kanceláře

Nehmotný majetek

 • seznam zákazníků
 • seznam dodavatelů
 • SW pro zpracování objednávek
 • webové stránky

Zaměstnanci

 • 6x

Celkové roční tržby

 • 2018: 6,75 mil. Kč
 • 2017: 6,61 mil. Kč
 • 2016: 5,82 mil. Kč

Roční zisk (EBITDA)

 • na požádání

Ostatní informace

Právní forma: s.r.o.

Předmět: prodej Obchodního závodu 

Důvody prodeje: zdravotní 

 

Hodnocení business brokera:

Reklamní agentura je příležitostí pro investora se zkušenostmi z oboru. Může být vhodným rozšířením již existující agentury s cílem získat lepší pozici na místním trhu. V současné době je prodejní cena snížena o 800 tis. Kč!

Mám zájem o více informací

Podobné nabídky v databáze

Další nabídky

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.  Preferuji komunikaci: