O nás

Máme více jak 5 let praxe a zkušeností s prodejem fungujících a ziskových firem

InBase - děláme trh s podniky efektivnějším

Společnost InBase s.r.o. vznikla v říjnu roku 2015 jako projekt dvou zakladatelů s myšlenkou zefektivnění trhu firem v České a Slovenské republice. Vzorem pro projekt byly zahraniční portály, které ale zakladatelé přizpůsobili na specifika československého trhu. Platforma InBase se postupně stala oblíbenou nejen u prodávajících (zejména kvůli modernímu přístupu business brokerů), tak pro investory (pro přehlednost nabídek a strukturovanost informací). Během pár let se tak zakladatelům projektu podařilo vybudovat největší databázi zdravých a fungujících firem na prodej v České republice a na Slovensku.


Napsali o nás:

penize komora czechcrunch penize

Historie společnosti

  • 2015Založení společnosti
  • 2016První úspěšně realizovaná transakce
  • 2017Rozšíření na slovenský trh
  • 2018Start zprostředkování prodeje neaktivních společností
  • 201950 úspěšně realizovaných transakcí
  • 2020Spuštění online valuační kalkulačky

Modernější přístup k M&A poradenství

Od jiných zprostředkovatelů se lišíme hlavně modernějším a efektivnějším přístupem k prodejnímu procesu, což nám umožňuje pomáhat klientům za mnohem výhodnějších podmínek než ostatní M&A poradci. Silnou stránkou společnosti InBase je zejména efektivní "matching", tj. spojování prodávajících s vhodnými kupujícími. Efektivní matching jsme schopni zajistit díky naší databázi firem na prodej a databázi potenciálních investorů.


V InBase jsme vytvořili trh, kde se setkává nabídka a poptávka po fungujících a ziskových společnostech, ale i neaktivních firmách. Vytvoření takového trhu nabízí nejen jednodušší a efektivnější způsob propagace pro majitele podniků, ale také širší a transparentnější výběr pro investory. Nejde ale pouze o inzertní portál - klienty provádíme celým procesem od úvodní konzultace až po podpis převodních smluv. Ke každému obchodnímu případu přistupujeme individuálně.

Seznamte se s našim týmem

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980
volnik@inbase.cz

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

+420 731 788 155
suverik@inbase.cz

Naše vize

Od svého založení jsme zprostředkovali prodej a nákup několika desítek společností v hodnotě mezi 1 - 200 mil. Kč. Z portálu InBase chceme vybudovat největšího zprostředkovatele nákupu a prodeje firem v tomto segmentu, přičemž máme zájem neustále zvyšovat kvalitu a rozsah našich služeb. Mezi našimi vizemi je též propojení všech zprostředkovatelů na trhu, čímž by došlo k efektivnějšímu propojení prodávajících a kupujících na trhu firem.

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s InBase - uděláme vše proto, aby jste byli s naší službou spokojení.

Napište nám