Zaběhnutá autodoprava při stavebních pracích

Olomoucký kraj, ČR

číslo nabídky: 160039

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Prodejní cena 13 000 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
14 000 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
17 let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
3 000 000 Kč
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
4

Malá konkurence

Stabilní příjem

Více než 10 let historie

Základní informace

Předmětem prodeje je společnost zaměřená zejména na autodopravu, odvoz sutí a odpadu a prodej štěrku a písku. Kromě těchto činností společnost také pronajímá své kontejnery, nebo vykonává zemní práce. Společnost byla založena před 10 lety a ve svém širším okolí si vytvořila dobré jméno, hlavně díky spolehlivosti a kvalitě služeb.

Společnost má v pronájmu dvě plochy o velikosti přibližně 300 m² a 3 000 m², které slouží pro manipulaci a prodej zboží. Hlavní část majetku společnosti tvoří 4 nákladní auta, nakladač a 40 kontejnerů, v celkové hodnotě víc než 3 miliony Kč.

Z nehmotného majetku stojí za zmínku např. databáze kontaktů na víc než 1 200 bývalých a stávající klientů, nebo také webové stránky společnosti.

V podniku jsou momentálně zaměstnaní 4 zaměstnanci na hlavní pracovní poměr, přičemž 3 z nich jsou řidiči a 1 má na starosti účetní agendu. Tito zaměstnanci zůstanou ve firmě i po jejím prodeji novému majiteli.

Činností současného majitele je zejména vedení podniku a dispečink. Tyto činnosti tedy bude muset nový majitel zabezpečit sám, nebo na ně najmout nového zaměstnance. Do těchto a také dalších činností a know-how je současný majitel ochotný nového majitele zaškolit a na chodu společnosti se podílet po dobu následujícího půl roku po prodeji.

Společnost je jinak zcela funkční a může bez přestání fungovat ihned po nabytí novým majitelem.

 

Majetek

Hmotný majetek

  • 4 nákladní auta
  • nakladač
  • 40 kontejnerů
  • 2 unimobuňky

Nehmotný majetek

  • webové stránky
  • know-how
  • databáze kontaktů

Pronájmy

Skladová plocha: 300 m²

Skladová plocha: 3 000 m²

Zaměstnanci

Řidič: 3x

Účetní: 1x

Ostatní informace

Délka fungování: 10 let

Právní forma: OSVČ

Předmět prodeje: hmotný a nehmotný majetek (obchodní závod)

 

Hodnocení Business Brokera

Společnost je lídrem v oboru ve svém regionu a proto má velmi dobré výsledky. Může být vhodnou investicí téměř pro jakéhokoliv investora, který bude schopen zajistit pro společnost nového dispečera a obchodníka, který nahradí činnosti stávajícího majitele.

Mám zájem o více informací

Podobné nabídky v databáze

Další nabídky

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.    Preferuji komunikaci: