Tomáš Šuverík – poradce a jednatel InBase

Tomáš je jedním z dvou jednatelů a majitelů společnosti InBase s.r.o. a jednou z klíčových osob v rámci týmu.

Tomáš získal titul inženýra na Ekonomicko-správní fakultě, kde studoval specializaci Finance. Během studia i po studiích působil v ekonomicko-poradenském businessu, interním auditu a daňovém poradenství. Zkušenosti má i ze společnosti z velké čtyřky, kde působil v oddělení finančního auditu. Tyto zkušenosti z různých oblastí podnikových financí v zúročil v M&A poradenství, v kterém aktivně působí již více než 5 let.

Ve společnosti InBase se věnuje strategickému rozvoji platformy a samotnému transakčnímu poradenství. Vede též sekci pro prodej neaktivních firem a zprostředkování prodeje investičních nemovitostí. V rámci transakčního poradenství se specializuje na M&A poradenství v segmentu SMEs (malé a střední společnosti).

V společnosti InBase již Tomáš úspěšně vedl desítky projektů, při kterých působil jako poradce na prodávající straně. Díky těmto zkušenostem je schopen klientům na sell-side poskytnout komplexní poradenství a převádět je procesem prodeje od úvodní konzultace, přes nacenění podílu a identifikaci investorů až po samotnou realizaci a finalizaci prodeje.