E-shop s dámskou módou s historií od roku 2013

Česká republika

číslo nabídky: 200014

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Rezervováno
Prodejní cena 600 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
960 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
10 let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
100 000 Kč
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
0

Malá časová náročnost

Potenciál růstu

Více než 5 let historie

Základní informace

Předmětem prodeje je 100% podíl ve společnosti provozující e-shop s převážně dámskou módou. Většinu sortimentu e-shopu tvoří dámské šaty, částečně je v něm však také jiné dámské i pánské oblečení (bundy, svetry, mikiny, kalhoty, …). E-shop funguje už od roku 2013, díky čemu si během let vytvořil slušnou organickou návštěvnost (cca 113 tis. UN / rok -> cca 200-300 návštěvníků za den).

Společnost sídlí v pronajatých prostorách v Brně o velikosti cca 22 m2, který slouží jako sklad a výdejna zboží. Součástí prodeje je samozřejmě veškeré kancelářské a skladové vybavení potřebné pro provoz.

Přibližně 50 % nabízeného sortimentu je dostupného skladem a jedná se o zboží v nákupní hodnotě cca 400 tis. Kč. Prodejní cena zásob na skladě je až cca 800 tis. Kč. Zbytek sortimentu se nachází u dodavatelů, od kterých se na základě objednávky od zákazníků zboží doručuje několikrát týdenně.

Webové rozhraní e-shopu bylo vyskládáno na míru na platformě Prestashop. E-shop má moderní design, byl nastaven tak, aby co nejlépe splňoval kritéria vyhledávačů a zákazník má k dispozici všechny základní druhy dopravy a platby. E-shop má také FB stránku, která má více než 20 000 fanoušků, status Ověřeno zákazníky na Heurece s více než 400 recenzemi a také účty ve všech standardních marketingových a analytických nástrojích (Seznam, Glami, Google Ads, Google Analytics, …).

V práci na provozu e-shopu se věnuje 1 brigádnice dle potřeby. Její činnost zahrnuje expedici zásilek, objednávání a příjem zboží, veškerou administrativu, komunikaci se zákazníky a částečně také marketing. Při momentálním nastavení provozu je činnost majitele vyžadována jen minimálně a to v rozsahu max. 1 hod. denně.

E-shop momentálně čerpá hlavně ze své organické návštěvnosti a marketingové aktivity téměř nejsou využívány. Je to z důvodu jiných aktivit majitelů, kteří na aktivní marketing a rozvoj e-shopu nemají čas, a to je zároveň důvodem pro jeho prodej. E-shop je však zcela funkční a může bez přestání fungovat i po nabytí novým majitelem.

Cena firmy je k jednání a majitelé jsou v případě rychlého jednání ochotni jednat o ceně.

Hmotný majetek

 • vybavení skladu a kanceláře
 • zásoby v nákupní hodnotě 400 000 Kč (prodejní cena cca 800 tis. Kč)

Nehmotný majetek

 • moderní e-shop na Prestashopu
 • facebooková stránka s 220 000 fanoušky
 • účet na Heurece s 420 recenzemi

Pronájmy

Sklad s výdejnou:

 • plocha: cca 22 m²
 • nájemné: 3 000 Kč / měsíc

Zaměstnanci

 • 1 brigádnice na částečný úvazek dle potřeby

Celkové roční tržby

 • 2020: 960 tis. Kč (koronakrizová opatření)
 • 2019: 1,39 mil. Kč
 • 2018: 1,46 mil. Kč
 • 6-12/2017: 2,67 mil. Kč

Celkový provozní zisk:

 • 2020: cca 100 tis. Kč
 • 2019: cca 100 tis. Kč
 • 2018: cca 100 tis. Kč
 • 6-12/2017: 720 tis. Kč

Ostatní informace

Délka fungování: 7 let

Důvod prodeje: orientace majitelů na jiné podnikání

Právní forma: s.r.o.

Předmět prodeje: 100% podíl v s.r.o.

 

Mám zájem o více informací

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.  Preferuji komunikaci: