MENU ☰

Webová platforma nabízející hlídání a venčení psů

Investiční teaser

Celá ČR, Česká republika

číslo nabídky: 190045

Prodejní cena 1 200 000 Kč
Tržby
Obrat, respektive tržby vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem tovaru a služeb během účetního období.
1 500 000 Kč
EBITDA
EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Roční EBITDA je vyjádřeno jako zisk před odečtením úroků, daní a odpisů v daném roce.
285 000 Kč
Aktiva
Celková výše dlouhodobého a oběžného majetku ve firmě vyjádřena v netto účetních hodnotách.
283 000 Kč
Čistý dluh
Čistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako výše úročeného úvěru minus hotovost ve firmě.
0 Kč
Zaměstnanci
Počet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr ke dni zveřejnění nabídky.
0

Jednoduchost řízení

Potenciál růstu

Registrovaná ochranná známka

Základní informace

Předmětem prodeje je společnost provozující platformu DOGINNI.cz, která určena majitelům psů a nabízí služby jako hlídání, venčení, výcvik aj. DOGINNI.cz funguje na principu sdílené ekonomiky (jako např. Uber nebo Airbnb) a v současné době nabízí téměř 900 hlídačů po celé ČR, kteří se zde prezentují svým profilem a nabízí individuální hlídání psů u sebe (nebo u majitele doma) a další služby. Služba nabízí zcela nový způsob hlídání psů na českém trhu oproti dosavadním možnostem jako byly psí hotely. Trend individuálního hlídání psů roste nejen v zahraničí, ale i u nás a má velký potenciál na trhu péče o domácí mazlíčky.

K prodeji je nabízen 100% podíl ve společnosti. Platforma spolu s hlídáním zajišťuje zákazníkům pojištění mazlíčků, individuální péči v domácím prostředí, záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti a zákaznickou a bezpečnostní podporu. Platforma funguje v České republice již více něž 5 let a je zde velký potenciál stát se větší platformou a své služby rozšířit i do dalších zemí v Evropě. S více než 15 500 klienty je DOGINNI největší službou v ČR nabízející hlídání a venčení psů a má zastoupení hlídačů ve všech krajích. Společnost investovala do IT řešení, které nabízí plně automatizovanou správu této služby a další možnosti rozvoje (vstup na další trhy, rozšíření pro další domácí mazlíčky apod.).

Business společnosti je založen na transakčním poplatku ve výši 25 % z celkové objednávky. Měsíčně je vyřízeno přibližně 70 objednávek generující hrubý příjem v rozmezí 120 – 200 tis. Kč. Součástí prodeje je IT platforma, ochranná známka, hlavní domény a databáze klientů. Společnost již jednala s několika společnosti z oboru o případné akvizici nebo jiné formě transakce, no v současnosti společnost je stále k dispozici a hledá ideálního majitele. Platformu vlastní tři majitelé, kdy pouze jeden z nich vykonává pracovní činnost, a to poskytování zákaznické podpory. Této činnosti majitelka věnuje 4 – 8 hodin týdně. Důvodem prodeje je stěhování majitelů z České republiky.

Nehmotný majetek

 • IT platforma
 • ochranná známka
 • domény
 • databáze klientů

Zadluženost

 • žádná, kontokorent bude splacen před prodejem

Nemovitosti

 • žádné

Celkové roční tržby

 • 2018: 1,5 mil. Kč
 • 2017: 1,5 mil. Kč
 • 2016: 1,4 mil. Kč
 • 2015: 985 tis. Kč

Roční zisk (EBITDA)

 • 2018:  285 tis. Kč
 • 2017:  285 tis. Kč
 • 2016: 253 tis. Kč
 • 2015: 172 tis. Kč

Ostatní informace

Délka fungování: 5 let

Důvod prodeje: osobní důvody, stěhování majitelů do zahraničí

Právní forma: s.r.o.

Předmět prodeje: 100% podíl v s.r.o.

Mám zájem o více informací

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

zástupce pro: Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj
+420 731 788 155
suverik@inbase.cz

V případě zájmu nám napište!

Souhlasím s pravidelným zasíláním nových nabídek firem k prodeji.