Webová platforma nabízející hlídání a venčení psů - InBase

Webová platforma nabízející hlídání a venčení psů

Česká republika

číslo nabídky: 190045

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Prodejní cena 800 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
1 500 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
10 let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
285 000 Kč
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
0

Jednoduchost řízení

Potenciál růstu

Registrovaná ochranná známka

Základní informace

Předmětem prodeje je společnost provozující platformu DOGINNI.cz, která určena majitelům psů a nabízí služby jako hlídání, venčení, výcvik aj. DOGINNI.cz funguje na principu sdílené ekonomiky (jako např. Uber nebo Airbnb) a v současné době nabízí téměř 900 hlídačů po celé ČR, kteří se zde prezentují svým profilem a nabízí individuální hlídání psů u sebe (nebo u majitele doma) a další služby. Služba nabízí zcela nový způsob hlídání psů na českém trhu oproti dosavadním možnostem jako byly psí hotely. Trend individuálního hlídání psů roste nejen v zahraničí, ale i u nás a má velký potenciál na trhu péče o domácí mazlíčky.

K prodeji je nabízen 100% podíl ve společnosti. Platforma spolu s hlídáním zajišťuje zákazníkům pojištění mazlíčků, individuální péči v domácím prostředí, záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti a zákaznickou a bezpečnostní podporu. Platforma funguje v České republice již více něž 5 let a je zde velký potenciál stát se větší platformou a své služby rozšířit i do dalších zemí v Evropě. S více než 15 500 klienty je DOGINNI největší službou v ČR nabízející hlídání a venčení psů a má zastoupení hlídačů ve všech krajích. Společnost investovala do IT řešení, které nabízí plně automatizovanou správu této služby a další možnosti rozvoje (vstup na další trhy, rozšíření pro další domácí mazlíčky apod.).

Business společnosti je založen na transakčním poplatku ve výši 25 % z celkové objednávky. Měsíčně je vyřízeno přibližně 70 objednávek generující hrubý příjem v rozmezí 120 – 200 tis. Kč. Součástí prodeje je IT platforma, ochranná známka, hlavní domény a databáze klientů. Společnost již jednala s několika společnosti z oboru o případné akvizici nebo jiné formě transakce, no v současnosti společnost je stále k dispozici a hledá ideálního majitele. Platformu vlastní tři majitelé, kdy pouze jeden z nich vykonává pracovní činnost, a to poskytování zákaznické podpory. Této činnosti majitelka věnuje 4 – 8 hodin týdně. Důvodem prodeje je stěhování majitelů z České republiky.

Nehmotný majetek

 • IT platforma
 • ochranná známka
 • domény
 • databáze klientů

Zadluženost

 • žádná, kontokorent bude splacen před prodejem

Nemovitosti

 • žádné

Celkové roční tržby

 • 2018: 1,5 mil. Kč
 • 2017: 1,5 mil. Kč
 • 2016: 1,4 mil. Kč
 • 2015: 985 tis. Kč

Roční zisk (EBITDA)

 • 2018:  285 tis. Kč
 • 2017:  285 tis. Kč
 • 2016: 253 tis. Kč
 • 2015: 172 tis. Kč

Ostatní informace

Délka fungování: 5 let

Důvod prodeje: osobní důvody, stěhování majitelů do zahraničí

Právní forma: s.r.o.

Předmět prodeje: 100% podíl v s.r.o.

Mám zájem o více informací

Podobné nabídky v databáze

Další nabídky

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

+420 731 788 155

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.  Preferuji komunikaci: