Zavedený bar s vodními dýmkami v centru města - InBase

Zavedený bar s vodními dýmkami v centru města

Olomoucký kraj, ČR

číslo nabídky: 210020

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Prodejní cena 950 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
na vyžádání
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
5 let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
na vyžádání
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
10

Jednoduchost řízení

Kvalitní personál

Výhodná poloha

Základní informace

Předmětem prodeje je 100% podíl ve společnosti provozující bar s vodními dýmkami. Jedná se o poměrně mladý podnik, který byl založen jen na konci roku 2019. I za tak krátký čas se však podnik stihl vypracovat na zavedený, vyhlášený podnik, s hodnocením 4,9 hvězdiček na Googlu. Díky dobrému hodnocení je oblíbený, jak místní klientelou, tak zahraniční.

Bar sídlí v pronajatých prostorách v centru města, je plně vybavený a zahrnuje kromě posezení pro zákazníky také kuchyň, přípravárnu vodních dýmek, WC a šatny pro zaměstnance se sprchou. Majitel prostorů je velmi vstřícný a v době pandemie podniku pomohl odpuštěním nájemného po určitou dobu.

Ve společnosti v současnosti pracuje 10 zaměstnanců na DPP. Jedná se o loajální a proškolený personál s veškerým „know-how“. Tento personál může pokračovat ve své činnosti i po prodeji firmy. Majitelé se starají o provoz podniku, ekonomiku a účetnictví, čemu věnují společně přibližně 20 – 30 hodin měsíčně. Tyto činnosti bude nový majitel muset nahradit.

První rok provozu byl bohužel postižen pandemii, co se společně s úvodními investicemi negativně projevilo na výsledcích podniku. Jedná se však o ziskové podnikání, které je za normálního provozu schopno vygenerovat pro majitele 40 – 65 tis. Kč měsíčně, co by pro kupujícího znamenalo návratnost do dvou let.

Dobrá ziskovost je zaručena vysokými maržemi na vodních dýmkách, tvořících základ byznysu. Uvedený zisk je za předpokladu, že nový majitel bude mít pouze dozorovou činnost nad podnikem a bude mu chtít věnovat pouze pár hodin týdně. V případě, že by se nový majitel podniku věnoval naplno a snažil se ho dál rozvíjet, je určitě možné dopracovat se k zajímavějšímu zisku (např. 80 000 Kč měsíčně a více).

Možností rozvoje podniku je navíc mnoho. Majitelům neustále chodí nabídky na zajištění vodních dýmek na různé hudební festivaly, svatby a firemní akce, které však sami z časových důvodů nejsou schopni realizovat. Zároveň také podnik otevírá každý den až v 16 hod., určitě je však možnost otevírat i podstatně dříve, dát do nabídky zákusky a nějaké lehké jídlo a fungovat přes den spíše jako kavárna a k večeru jako bar (bar je kompletně vybaven pro všechny možnosti).

Majitelé se k prodeji podniku rozhodli hlavně z důvodu, že se mu kvůli rodinným povinnostem nemůžou nadále naplno věnovat. Dají ho proto raději do ruk někomu, kdo bude mít pro jeho provoz a rozvoj více času.

Hmotný majetek

 • zařízení baru

Nehmotný majetek

 • webové stránky
 • Instagram (1 200+ followerů)
 • Facebook
 • Google profil s hodnocením 4,9
 • VIP ceníky u dodavatelů

Pronájmy

 • nebytové prostory v centru města
  • nájemné: 18 tis. Kč / měsíc

Zaměstnanci

 • 10 DPP

Celkové roční tržby

 • 2020: 970 tis. Kč

Ostatní informace

Délka fungování: 1,5 roku

Důvod prodeje: nedostatek času

Právní forma: s.r.o.

Předmět prodeje: 100% podíl v s.r.o.

Mám zájem o více informací

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.  Preferuji komunikaci: