Polyfunkční komerční nemovitost - InBase

Polyfunkční komerční nemovitost

Zlínský kraj, ČR

číslo nabídky: 171004

Cena/výše investice21 000 000 Kč

Roční zisk 1 400 000 Kč

Potenciální roční výnos 6,5 %

Využití kapacity 93 %

Užitná plocha  2 242 m2

Doba fungování  20 let

Základní informace

Předmětem prodeje je polyfunkční komerční nemovitost. Jedná se o kombinaci:

  • obchodních a kancelářských prostor – 992 m2 užitné plochy,
  • výrobních prostor – 789 m2 užitné plochy
  • bytových prostor – 461 m2 užitné plochy

Kancelářské a bytové prostory jsou umístěny v třípodlažní budově. Výrobní prostory se nachází v budově jednopodlažní, která navazuje na již zmíněnou budovu třípodlažní.

Co se týká výše zmíněných bytových prostor, tak ty jsou rozděleny na dvě samostatné bytové jednotky (4 + kk a 5 + 1), k nimž náleží společná prádelna, 2 garáže, skladovací prostory a venkovní posezení. Ve výrobních prostorách sídlí tiskařská společnost s mnohaletou historií a kancelářské prostory jsou pronajímány několika společnostem, které zde mají svá sídla. Momentálně není z celkových 2 242 m2 pronajato pouze 150m2 kancelářských prostor.

Investiční nemovitost byla zrekonstruována před 20 lety a od té doby slouží právě k účelům pronájmu. Veškeré vybavení v pronajímaných prostorách je majetkem nájemníků. Budova je velmi dobře dostupná (automobil, MHD, vlak).

Před objektem je k dispozici 20 parkovacích míst, další místa jsou v uzavřeném dvoře budovy se zpevněnou manipulační plochou. Objekt je plně funkční, bez jakýchkoliv právních vad.

Nájemci mají své podnikání dlouhodobě zaběhlé a svoji činnost nemají v plánu přerušit ani po převedení vlastnictví novému pronajímateli. Smlouvy s nájemci jsou podepsány na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou třech měsíců.

Nemovitost není zatížena žádným úvěrem a dohromady ji vlastní 8 fyzických osob. K odkoupení je samozřejmě 100% podíl komerční nemovitosti.

Mám zájem o více informací

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980

V případě zájmu nám napište!


    Preferovaný způsob komunikace: