Úspěšná realitní kancelář se 7 pobočkami - InBase

Úspěšná realitní kancelář se 7 pobočkami

Česká republika

číslo nabídky: 190027

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Zavedená značka
Prodejní cena 10 000 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
Tržby (odhad)Tržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
18 000 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
20+ let
EBITDA (odhad) EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
na vyžádání
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
25

Stabilní pozice v regionu

Více než 15 let historie

Zavedená značka

Základní informace

Předmětem prodeje je 100% podíl v realitní kanceláři. Kancelář funguje od roku 2001 a ve 12 regionech, ve kterých působí si vybudovala dobré jméno. Systém práce ve společnosti a její procesy jsou na realitním trhu unikátní, a to zejména ve způsobu získávání nových zakázek. 

V současnosti má kancelář 7 poboček a během své historie zrealizovala více než 7 000 obchodů. Aktuálně má realitní společnost přes 200 nabídek, ze kterých je 30 v rezervaci.

Ve společnosti pracuje 25 zkušených realitních makléřů a jejich působení se předpokládá i po prodeji firmy novému majiteli. Makléři pracují samostatně a majitel se momentálně věnuje spíše dohledu nad společností jako celkem.

Společnost si pro svoji činnost pronajímá 7 kanceláří v různých regionech, ve kterých působí. Rozlohy a náklady na kanceláře jsou uvedeny níže. V majetku společnosti se nachází jen drobné vybavení potřebné pro provoz a 4 osobní automobily.

Společnost se v rámci samostantného závodu zaměřuje také na finanční zprostředkování při koupi nemovitostí a na developerskou činnost. Jestli budou tyto součásti také předmětem prodeje je na individuální dohodě s majitelem.

Hmotný majetek

 • 2x Škoda Fabia
 • 2x Suzuki Swift

Nehmotný majetek

 • více než 10.000 kontaktů na zákazníky
 • webové stránky, domény
 • know – how

Pronájmy

 • 5x kancelář – cca 30 m2 – náklad 5 000 Kč
 • 1x kancelář – cca 110 m2 – náklad 18 000 Kč
 • 1x kancelář – cca 50 m2 – náklad 10 000 Kč

Zaměstnanci

 • počet makléřů: 25

Zadluženost

 • revolvingový úvěr: 1 mil. Kč
 • úvěr na automobily do roku 2020 – 10 000 Kč / měsíc

Celkové roční tržby

 • 2018: 18,4 mil. Kč
 • 2017: 18,7 mil. Kč
 • 2016: 13,5 mil. Kč
 • 2015: 16,8 mil. Kč

Ostatní informace

Délka fungování: 18 let

Důvod prodeje: jiné aktivity majitele

Právní forma: s.r.o.

Předmět prodeje: 100% podíl v s.r.o.

Hodnocení business brokera

Jedná se o zavedenou realitní společnost s dobrou pozicí v regionu. Investice může být vhodná pro jiné realitní společnosti v rámci regionální expanze, nebo upevnění pozice na trhu. Může být také vhodná pro podnikatele a investory, kteří vidí v daném odvětví potenciál a budou se věnovat dalšímu rozvoji společnosti.

Mám zájem o více informací

Podobné nabídky v databáze

Další nabídky

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.  Preferuji komunikaci: