Investice do nemovitostí s využitím zpětného leasingu - InBase

Investice do nemovitostí s využitím zpětného leasingu

Všechny regiony, ČR

číslo nabídky: 191005

Fotografie je ilustrační
Cena/výše investiceindividuálně

Výška investice: od 200 tis. Kč

Výnos investice: 5% – 6% p.a

Období: 5 let

Zajištění: Zástava nemovitosti

Poplatky: 0%

Základní informace

V spolupráci s obchodním partnerem nabízíme formu zajímavého zhodnocení úspor, formou investice do akciové společnosti, zabývající se poskytováním tzv. „zpětného leasingu“ na nemovitosti. Nemovitost na 4 – 5 let společnost koupí, přičemž z majitele nemovitosti se posléze stává nájemník nemovitosti, který akciové společnosti hradí nájemné a po 4-5 letech si dům zpátky kupuje (např. na hypoteční úvěr)  Tento nástroj dokáže pomoci lidem, kteří se dostali do obtížné finanční situace a kterým dá společnost šanci, aby v jejich domě mohli zůstat. Proces je detailněji popsán v obrázku níže.

Pro odkup vybírá společnost nemovitosti z atraktivních oblastí, kde je potenciál růstu jejich ceny. Společnost se zaměřuje na rodinné domy, byty a bytové domy.V dnešní době daná a.s. vlastní okolo 50 rodinných domů a bytů po celé ČR. Investice je možná ve formě nemovitostí zajištěné zápůjčky prostředků do akciové společnosti, přičemž investice je možná od částky 200 tis. Kč do částky 10 mil. Kč. Možnost vyšší půjčky bude řešena individuálně s ohledem na aktuální trh s nemovitostmi.

Akcionářům je vyplácen fixní úrok 5-6% ročně, v závislosti od výše investice. Investice je vázána na dobu 5 let, po této době má akcionář právo zpětného odkupu akcií a navrácení investovaných prostředků. Výhodou investice je zajištění formou zástavy nemovitosti, což není na trhu investicí do realit není zvykem, a nulové poplatky.

Cílem společnosti je vlastnění portfolia nemovitostí do celkové výšky aktiv alespoň 500 mil. Kč, po dosažení této mety bude vedení usilovat o atraktivní exit pro akcionáře a to nejspíše formou prodeje společnosti nebo transformací do otevřeného podílového fondu. O stavu portfolia jsou akcionáři průběžně informováni prostřednictvím pošty a jednou ročně konaných valných hromad společnosti.

V případě zájmu se neváhejte ozvat, rádi sjednáme schůzku, kde Vám bude systém popsán podrobněji.

Mám zájem o více informací

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

+420 731 788 155

V případě zájmu nám napište!


    Preferovaný způsob komunikace: