Společnost se zaměřením na mezinárodní kamionovou dopravu - InBase

Společnost se zaměřením na mezinárodní kamionovou dopravu

Slovenská republika

číslo nabídky: 200002

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Prodejní cena 43 200 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
81 000 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
20+ let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
na vyžádání
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
40

Dlouhodobí odběratelé

Dobré jméno

Více než 15 let historie

Základní informace

Předmětem prodeje je dopravní společnost, která se zaměřuje na mezinárodní kamionovou dopravu. Firma se na trhu pohybuje již téměr 20 let. Společnost dosahuje stabilních výnosů a to zejména díky dobrým kontraktům s několika hlavními odběrateli. 

Společnost sídlí v pronajatých prostorách, kde se na jednom místě nachází jak administrativní budova, tak dílna a parkoviště pro nákladní automobily. Rozloha budov je 400 + 300 m² a celková rozloha pozemku je cca 1 500 m². Nový majitel může zůstat v pronájmu, nebo společnost přestěhovat do jiných prostor.

Mezi hmotný majetek společnosti patří 23 tahačů, kde nejnižší emistní třídu Euro 5 mají 3 tahače, ostatní mají emisní třídu Euro 6. Vozidla jsou vybavena monitorovacím systémem GPS. V majetku je také 23 návěsů a také dodávkový vůz a dva osobní automobily.

Společnost nyní zaměstnává okolo 40 zaměstnanců, kterých zaměstnanost se předpokládá i po prodeji. Majitelé se věnují vedení společnosti.

K prodeji firmy se majitelé rozhodli kvôli svým iným podnikatelským aktivitám, do kterých by chtěli finance z prodeje následně investovat. Společnost je však zcela funkční a může bez přestání fungovat hned po nabytí novým majitelem.

Hmotný majetek

 • 2x osobní automobil
 • 1x dodávkový automobil
 • 23x tahač
 • 23x návěs

Nehmotný majetek

 • výhodné smlouvy s odběrateli
 • know – how

Pronájmy

Administrativní budova, dílna, parkoviště:

 • pozemek: 1 500 m²
 • budovy: 400 + 300 m²

Zaměstnanci

 • Počet zaměstnanců: 40x

Zadluženost

Leasingy na automobily

 • cca 25 % vozového parku
 • splaceno do konce 2022

Celkové roční tržby

 • průměr: 3 mil. € / rok

Ostatní informace

Délka fungování: téměř 20 let

Důvod prodeje: orientace majitelů na jiné podnikání

Právní forma: s.r.o.

Předmět prodeje: 100% podíl v s.r.o.

 

Mám zájem o více informací

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.  Preferuji komunikaci: