Polská společnost zaměřená na zpracování masa s 11 prodejnami

Investiční teaser

Polsko, PL

číslo nabídky: 210005

Fotografie je ilustrační
Prodejní cena 40 000 000 Kč
Tržby
Obrat, respektive tržby vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem tovaru a služeb během účetního období.
115 000 000 Kč
EBITDA
EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Roční EBITDA je vyjádřeno jako zisk před odečtením úroků, daní a odpisů v daném roce.
6 900 000 Kč
Aktiva
Celková výše dlouhodobého a oběžného majetku ve firmě vyjádřena v netto účetních hodnotách.
na vyžádání
Čistý dluh
Čistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako výše úročeného úvěru minus hotovost ve firmě.
0 Kč
Zaměstnanci
Počet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr ke dni zveřejnění nabídky.
80

Dobré jméno

Potenciál růstu

Rodinná firma

Základní informace

V spolupráci s polským partnerem nabízíme k prodeji společnost zaměřenou na zpracování masa, sídlící v regionu Podleského vojvodství (Polsko). Společnost aktuálně provozuje 11 vlastních obchodů. Firma ma velmi silnou pozici na trhu a dobré povědomí o značce díky řetězci obchodů, výrobky společnosti jsou známé svou vysokou kvalitou. Společnost hledá nového vlastníka 100% akcií, případně zájemce o majoritní podíl ve společnosti.

Primárním předmětem podnikání společnosti je zpracování masa. Více než 60% tržeb pochází z výroby a prodeje uzenin, téměř 40% z prodeje masa. Prodej se uskutečňuje jak podnikovým zákazníkům, tak prostřednictvím sítě 11 vlastních obchodů umístěných v Podleském vojvodství. Společnost, kterou dosud vlastnila a řídila rodina a zaměřovala se na udržování vysoké kvality, má významné příležitosti ke zvýšení rozsahu tržeb i marže. V současnosti společnost zaměstnává cca 80 zaměstnanců. 

Pro zvýšení rozsahu výroby jsou potřebné určité investice do portfolia zpracovatelských strojů. Znalost značky na místním trhu a zaměření na uzeniny s vyššími maržemi umožňuje další expanzi vlastních obchodů i za hranice Podleska. Strategie rozvoje však bude samozřejmě záležet na rozhodnutích nového majitele.

V posledních letech firma generuje velmi dobré finanční výsledky, nemá žádný dluh a žádné „kostlivce ve skříni“. Výhodou společnosti je významná diverzifikace výnosů z hlediska klientů, což znamená nízké riziko straty odběratelů.

Mám zájem o více informací

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

+420 731 788 155
suverik@inbase.cz

V případě zájmu nám napište!

    Souhlasím s pravidelným zasíláním nových nabídek firem k prodeji.