Polská společnost zaměřená na zpracování masa s 11 prodejnami

Polsko, PL

číslo nabídky: 210005

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Prodejní cena 40 000 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
115 000 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
24 let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
6 900 000 Kč
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
80

Dobré jméno

Potenciál růstu

Rodinná firma

Základní informace

V spolupráci s polským partnerem nabízíme k prodeji společnost zaměřenou na zpracování masa, sídlící v regionu Podleského vojvodství (Polsko). Společnost aktuálně provozuje 11 vlastních obchodů. Firma ma velmi silnou pozici na trhu a dobré povědomí o značce díky řetězci obchodů, výrobky společnosti jsou známé svou vysokou kvalitou. Společnost hledá nového vlastníka 100% akcií, případně zájemce o majoritní podíl ve společnosti.

Primárním předmětem podnikání společnosti je zpracování masa. Více než 60% tržeb pochází z výroby a prodeje uzenin, téměř 40% z prodeje masa. Prodej se uskutečňuje jak podnikovým zákazníkům, tak prostřednictvím sítě 11 vlastních obchodů umístěných v Podleském vojvodství. Společnost, kterou dosud vlastnila a řídila rodina a zaměřovala se na udržování vysoké kvality, má významné příležitosti ke zvýšení rozsahu tržeb i marže. V současnosti společnost zaměstnává cca 80 zaměstnanců. 

Pro zvýšení rozsahu výroby jsou potřebné určité investice do portfolia zpracovatelských strojů. Znalost značky na místním trhu a zaměření na uzeniny s vyššími maržemi umožňuje další expanzi vlastních obchodů i za hranice Podleska. Strategie rozvoje však bude samozřejmě záležet na rozhodnutích nového majitele.

V posledních letech firma generuje velmi dobré finanční výsledky, nemá žádný dluh a žádné „kostlivce ve skříni“. Výhodou společnosti je významná diverzifikace výnosů z hlediska klientů, což znamená nízké riziko straty odběratelů.

Mám zájem o více informací

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

+420 731 788 155

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.    Preferuji komunikaci: