Polská společnost zaměřená na zpracování masa s 11 prodejnami

Investiční teaser

Polsko, PL

číslo nabídky: 210005

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Prodejní cena 40 000 000 Kč
Čistý dluh
Čistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako výše úročeného úvěru minus hotovost ve firmě.
0 Kč
Tržby
Obrat, respektive tržby vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem tovaru a služeb během účetního období.
115 000 000 Kč
Historie
Délka fungování podniku.
24 let
EBITDA
EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Roční EBITDA je vyjádřeno jako zisk před odečtením úroků, daní a odpisů v daném roce.
6 900 000 Kč
Zaměstnanci
Počet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr ke dni zveřejnění nabídky.
80

Dobré jméno

Potenciál růstu

Rodinná firma

Základní informace

V spolupráci s polským partnerem nabízíme k prodeji společnost zaměřenou na zpracování masa, sídlící v regionu Podleského vojvodství (Polsko). Společnost aktuálně provozuje 11 vlastních obchodů. Firma ma velmi silnou pozici na trhu a dobré povědomí o značce díky řetězci obchodů, výrobky společnosti jsou známé svou vysokou kvalitou. Společnost hledá nového vlastníka 100% akcií, případně zájemce o majoritní podíl ve společnosti.

Primárním předmětem podnikání společnosti je zpracování masa. Více než 60% tržeb pochází z výroby a prodeje uzenin, téměř 40% z prodeje masa. Prodej se uskutečňuje jak podnikovým zákazníkům, tak prostřednictvím sítě 11 vlastních obchodů umístěných v Podleském vojvodství. Společnost, kterou dosud vlastnila a řídila rodina a zaměřovala se na udržování vysoké kvality, má významné příležitosti ke zvýšení rozsahu tržeb i marže. V současnosti společnost zaměstnává cca 80 zaměstnanců. 

Pro zvýšení rozsahu výroby jsou potřebné určité investice do portfolia zpracovatelských strojů. Znalost značky na místním trhu a zaměření na uzeniny s vyššími maržemi umožňuje další expanzi vlastních obchodů i za hranice Podleska. Strategie rozvoje však bude samozřejmě záležet na rozhodnutích nového majitele.

V posledních letech firma generuje velmi dobré finanční výsledky, nemá žádný dluh a žádné „kostlivce ve skříni“. Výhodou společnosti je významná diverzifikace výnosů z hlediska klientů, což znamená nízké riziko straty odběratelů.

Mám zájem o více informací

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

+420 731 788 155
suverik@inbase.cz

V případě zájmu nám napište!    Preferuji komunikaci: