Polská společnost zaměřená na zpracování masa s 11 prodejnami - InBase

Polská společnost zaměřená na zpracování masa s 11 prodejnami

Polsko, PL

číslo nabídky: 210005

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Prodejní cena 40 000 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
115 000 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
20+ let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
6 900 000 Kč
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
80

Dobré jméno

Potenciál růstu

Rodinná firma

Základní informace

V spolupráci s polským partnerem nabízíme k prodeji společnost zaměřenou na zpracování masa, sídlící v regionu Podleského vojvodství (Polsko). Společnost aktuálně provozuje 11 vlastních obchodů. Firma ma velmi silnou pozici na trhu a dobré povědomí o značce díky řetězci obchodů, výrobky společnosti jsou známé svou vysokou kvalitou. Společnost hledá nového vlastníka 100% akcií, případně zájemce o majoritní podíl ve společnosti.

Primárním předmětem podnikání společnosti je zpracování masa. Více než 60% tržeb pochází z výroby a prodeje uzenin, téměř 40% z prodeje masa. Prodej se uskutečňuje jak podnikovým zákazníkům, tak prostřednictvím sítě 11 vlastních obchodů umístěných v Podleském vojvodství. Společnost, kterou dosud vlastnila a řídila rodina a zaměřovala se na udržování vysoké kvality, má významné příležitosti ke zvýšení rozsahu tržeb i marže. V současnosti společnost zaměstnává cca 80 zaměstnanců. 

Pro zvýšení rozsahu výroby jsou potřebné určité investice do portfolia zpracovatelských strojů. Znalost značky na místním trhu a zaměření na uzeniny s vyššími maržemi umožňuje další expanzi vlastních obchodů i za hranice Podleska. Strategie rozvoje však bude samozřejmě záležet na rozhodnutích nového majitele.

V posledních letech firma generuje velmi dobré finanční výsledky, nemá žádný dluh a žádné „kostlivce ve skříni“. Výhodou společnosti je významná diverzifikace výnosů z hlediska klientů, což znamená nízké riziko straty odběratelů.

Mám zájem o více informací

Ing. Tomáš Šuverík

jednatel společnosti

+420 731 788 155

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.    Preferuji komunikaci: