Značkové kuchyňské studio

Praha, ČR

číslo nabídky: 200018

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Stabilní společnost
Prodejní cena 11 100 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
35 000 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
24 let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
1 900 000 Kč
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
8

Potenciál růstu

Rostoucí tržby

Více než 20 let historie

Základní informace

Nabízíme vám značkové kuchyňské studio s 20 letou historií umístěné v obchodní zóně. Jde o prodej 100% obchodního podílu ve společnosti s.r.o. nebo prodej obchodního závodu. Studio bylo prvních 7 let vedené jako OSVČ, následně jako s.r.o. Obrat společnosti má vzrůstající trend a díky umístění, reprezentované značce, kvalitě nábytku a poskytovaným službám na vysoké úrovni –  má zakázky na několik měsíců dopředu.

Není kuchyně, pro kterou by studio nenašlo praktické a efektní řešení. Evropský výrobce nabízeného kuchyňského nábytku disponuje nejmodernějším strojovým vybavením a obráběcími centry poslední generace, zavedenými postupy při výrobě a propracovaným systémem školení obchodních dovedností. V nabídce má doplňky kuchyňských linek, vestavné spotřebiče světoznámých značek i špičková kování k nabízenému nábytku. Studio využívá na zakázku vyrobené grafické vizualizační programy pro nabídku zákazníkům, má propracovanou logistiku a samozřejmě zajišťuje veškeré doprovodné služby. Výhodou je silný výrobní partner, který nejen že dodává prvotřídní kvalitu, ale pomáhá i s marketingem, dbá na ekologii při výrobě, zajišťuje například software i certifikaci pro odborné prodejce.

Vedle zcela majoritní nabídky kuchyní je v možnostech společnosti okrajově také nabídnout vybavení do obývacích pokojů, koupelen a ložnic.

Šířka špičkového sortimentu, kvalita poskytovaných služeb a dobře zvládnutý marketing dávají studiu i do budoucna příležitost k růstu.

Společnost pro nabídku a prodej využívá především showroom o velikosti přes 400 m2 s vystavenými nábytkovými celky a spotřebiči a ostatními zařizovacími předměty. Všechny stávající vystavené sestavy jsou z aktuální nabídky, je dbáno na aktuálnost a včasné obměny. Společnost dále získává zákazníky prostřednictvím webových stránek, díky dobrému jménu v dlouholeté historii a v neposlední řadě pomocí marketingových kroků známé značky, pod jejímž brandem svoje služby nabízí.

Společnost má zákazníky z ČR – ročně cca 170, které obsluhuje celkem 2 + 6 stálých zaměstnanců, kteří jsou kvalitní a stabilizovaní.

Majitelé po prodeji v podniku nezůstanou, ale nabízí přechodné období pro zaučení nového majitele a předání veškerých informací potřebných k další prosperitě studia.

Hmotný majetek

 • nábytek a spotřebiče v showroomu 2.500.000,- Kč (bude spočteno přesně dle aktuální inventury a vzájemně odsouhlaseno)
 • potřebné vybavení showroomu 500.000,- Kč 

Nehmotný majetek

 • zastoupení výrobce pro danou lokalitu
 • kontakty na zákazníky
 • know – how
 • certifikace
 • www stránky

Pronájmy

Showroom:

 • plocha: 400 m² (lze zvětšit až na cca 700 m²)
 • nájemné: 105 000 Kč / měsíc + služby

Zaměstnanci

 • 2 vedení – majitelé 
 • 5 (odborní prodejci, projektanti)
 • 1 (poprodejní služby)
 • 1 účetní je externí

Celkové roční tržby

 • 2019: 35 mil. Kč (předběžné číslo, DP bude v červnu 2020)
 • 2018: 35 mil. Kč
 • 2017: 28,5 mil. Kč
 • 2016: 18,4 mil. Kč

Roční zisk (EBITDA)

 • 2019: 1,9 mil. Kč
 • 2018: 2,7 mil. Kč

Ostatní informace

Délka fungování: 7 + 13 let

Důvod prodeje: jiné podnikatelské aktivity

Právní forma: s.r.o.

Předmět prodeje: 100% podíl v s.r.o. nebo prodej obchodního    podniku

Hodnocení business brokera

Ziskové kuchyňské studio (na dobrém místě s možností parkování pro zákazníky) je především vhodné pro podnikatelský subjekt s úmyslem rozšířit stávající obchodní aktivity. Díky zaběhlému systému prodeje s montáží nejsou na nového majitele kladeny vysoké nároky na „hledání cest“, spíš jde o rutinní vedení společnosti a vyhledávání nových možností prodeje. Návratnost vložené investice se bude pohybovat okolo 6 let, při stávající úrovni prodejů. Zkrátila by se už jen tím, že by společnost vedl pouze jeden majitel.

Mám zájem o více informací

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.  Preferuji komunikaci: