Značkové kuchyňské studio - InBase

Značkové kuchyňské studio

Praha, ČR

číslo nabídky: 200018

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Stabilní společnost
Prodejní cena 11 100 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
35 000 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
20+ let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
1 900 000 Kč
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
8

Potenciál růstu

Rostoucí tržby

Více než 20 let historie

Základní informace

Nabízíme vám značkové kuchyňské studio s 20 letou historií umístěné v obchodní zóně. Jde o prodej 100% obchodního podílu ve společnosti s.r.o. nebo prodej obchodního závodu. Studio bylo prvních 7 let vedené jako OSVČ, následně jako s.r.o. Obrat společnosti má vzrůstající trend a díky umístění, reprezentované značce, kvalitě nábytku a poskytovaným službám na vysoké úrovni –  má zakázky na několik měsíců dopředu.

Není kuchyně, pro kterou by studio nenašlo praktické a efektní řešení. Evropský výrobce nabízeného kuchyňského nábytku disponuje nejmodernějším strojovým vybavením a obráběcími centry poslední generace, zavedenými postupy při výrobě a propracovaným systémem školení obchodních dovedností. V nabídce má doplňky kuchyňských linek, vestavné spotřebiče světoznámých značek i špičková kování k nabízenému nábytku. Studio využívá na zakázku vyrobené grafické vizualizační programy pro nabídku zákazníkům, má propracovanou logistiku a samozřejmě zajišťuje veškeré doprovodné služby. Výhodou je silný výrobní partner, který nejen že dodává prvotřídní kvalitu, ale pomáhá i s marketingem, dbá na ekologii při výrobě, zajišťuje například software i certifikaci pro odborné prodejce.

Vedle zcela majoritní nabídky kuchyní je v možnostech společnosti okrajově také nabídnout vybavení do obývacích pokojů, koupelen a ložnic.

Šířka špičkového sortimentu, kvalita poskytovaných služeb a dobře zvládnutý marketing dávají studiu i do budoucna příležitost k růstu.

Společnost pro nabídku a prodej využívá především showroom o velikosti přes 400 m2 s vystavenými nábytkovými celky a spotřebiči a ostatními zařizovacími předměty. Všechny stávající vystavené sestavy jsou z aktuální nabídky, je dbáno na aktuálnost a včasné obměny. Společnost dále získává zákazníky prostřednictvím webových stránek, díky dobrému jménu v dlouholeté historii a v neposlední řadě pomocí marketingových kroků známé značky, pod jejímž brandem svoje služby nabízí.

Společnost má zákazníky z ČR – ročně cca 170, které obsluhuje celkem 2 + 6 stálých zaměstnanců, kteří jsou kvalitní a stabilizovaní.

Majitelé po prodeji v podniku nezůstanou, ale nabízí přechodné období pro zaučení nového majitele a předání veškerých informací potřebných k další prosperitě studia.

Hmotný majetek

 • nábytek a spotřebiče v showroomu 2.500.000,- Kč (bude spočteno přesně dle aktuální inventury a vzájemně odsouhlaseno)
 • potřebné vybavení showroomu 500.000,- Kč 

Nehmotný majetek

 • zastoupení výrobce pro danou lokalitu
 • kontakty na zákazníky
 • know – how
 • certifikace
 • www stránky

Pronájmy

Showroom:

 • plocha: 400 m² (lze zvětšit až na cca 700 m²)
 • nájemné: 105 000 Kč / měsíc + služby

Zaměstnanci

 • 2 vedení – majitelé 
 • 5 (odborní prodejci, projektanti)
 • 1 (poprodejní služby)
 • 1 účetní je externí

Celkové roční tržby

 • 2019: 35 mil. Kč (předběžné číslo, DP bude v červnu 2020)
 • 2018: 35 mil. Kč
 • 2017: 28,5 mil. Kč
 • 2016: 18,4 mil. Kč

Roční zisk (EBITDA)

 • 2019: 1,9 mil. Kč
 • 2018: 2,7 mil. Kč

Ostatní informace

Délka fungování: 7 + 13 let

Důvod prodeje: jiné podnikatelské aktivity

Právní forma: s.r.o.

Předmět prodeje: 100% podíl v s.r.o. nebo prodej obchodního    podniku

Hodnocení business brokera

Ziskové kuchyňské studio (na dobrém místě s možností parkování pro zákazníky) je především vhodné pro podnikatelský subjekt s úmyslem rozšířit stávající obchodní aktivity. Díky zaběhlému systému prodeje s montáží nejsou na nového majitele kladeny vysoké nároky na „hledání cest“, spíš jde o rutinní vedení společnosti a vyhledávání nových možností prodeje. Návratnost vložené investice se bude pohybovat okolo 6 let, při stávající úrovni prodejů. Zkrátila by se už jen tím, že by společnost vedl pouze jeden majitel.

Mám zájem o více informací

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.  Preferuji komunikaci: