Společnost zaměřená na servis zařízení značky Apple - InBase

Společnost zaměřená na servis zařízení značky Apple

Jihomoravský kraj, ČR

číslo nabídky: 190072

Omlouváme se,
tato nabídka již není aktivní
Prodejní cena 1 000 000 Kč
Čistý dluhČistý dluh je ukazatel zadluženosti firmy. Je vyjádřen jako aktuální výše nesplaceného dluhu k bankovním institucím. Zahrnuje investiční úvěry, provozní úvěry, hypoteční úvěry a např. i čerpané kontokorentní úvěry.
0 Kč
TržbyTržby společnosti (nebo obrat společnosti) vyjádrují celkový roční objem výkonů podniku, které podnik získal prodejem zboží a vlastních služeb během účetního období. Uvádíme údaj z posledního uzavřeného účetního období.
1 300 000 Kč
HistorieUvádíme, jak dlouho již firma působí na trhu. Údaj může být přibližný.
6 let
EBITDA EBITDA je finanční ukazatel provozní výkonnosti podniku. Při nabídkách uvádíme tzv. normalizovanou provozní EBITD-u, kterou kalkulujeme jako provozní zisk společnosti, očištěný o nákladové úroky, odpisy dlouhodobého majetku a náklady nesouvisející s předmětem prodeje.
417 000 Kč
ZaměstnanciPočet zaměstnanců zaměstnaných ve firmě na trvalý pracovní poměr nebo částečný úvazek ke dni zveřejnění nabídky.
1

Jednoduchost řízení

Kvalitní personál

Potenciál růstu

Základní informace

Předmětem prodeje je mladá rozvíjející se společnost, která se zabývá servisem mobilních telefonů a tabletů značky Apple. Firma funguje od roku 2018, ale již za tak krátkou dobu si dokázala získat svoji klientelu, která neustále roste. Za měsíc vyřídí přes 60 zakázek.

Společnost sídlí v pronajatých prostorách o rozloze cca 50 m². Výše nájmu činí 17 000 Kč/měsíc. Tyto prostory jsou umístěny téměř v samotném centru na rušné ulici, tudíž se jedná o velmi dobře situované prostory.

Součástí prodeje je také hmotný majetek. Jedná se zejména o skladové zásoby, které jsou v hodnotě cca 300 tis. Kč a také vybavení v hodnotě 180 tis. Kč. Mezi nehmotný majetek patří výhodné kontrakty s dodavateli, databáze klientů, která se neustále rozšiřuje a interní informační systém na míru v hodnotě 50 tis. Kč. Samozřejmostí jsou i aktivní sociální sítě a webové stránky. 

Po prodeji ve společnosti zůstanou 3 zaměstnanci. Jedná se o jednoho stálého zaměstnance a dva brigádníky. Současný majitel nyní vykonává běžnou provozní administrativu a dohlíží nad hladkým chodem firmy. Tyto činnosti vykonává cca 10 hod/týdně. Nový majitel by musel tedy tyto činnosti převzít nebo přijmout nového zaměstnance. Jinak je společnost zcela funkční a ihned po nabytí novým majitelem může bez přestání fungovat.

Hmotný majetek

 • vybavení v hodnotě 180 tis. Kč
 • sklad v hodnotě 300 tis. Kč

Nehmotný majetek

 • kontrakty s dodavateli
 • databáze zákazníků
 • webové stránky
 • aktivní sociální sítě
 • know – how

Pronájmy

 • plocha: 50 m²
 • nájemné: 17 000 Kč / měsíc

Zaměstnanci

 • HPP: 1x
 • brigádník: 2x

Celkové roční tržby

 • průměr: 1,3 mil. Kč

Roční zisk (EBITDA)

 • průměr: 417 tis. Kč

Ostatní informace

Délka fungování: 3 roky

Důvod prodeje: odchod majitelů do zahraničí

Právní forma: s.r.o.

Předmět prodeje: 100% podíl v s.r.o.

 

Mám zájem o více informací

Ing. Michal Volník

jednatel společnosti

+420 702 929 980

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Po podpisu dohody o mlčenlivosti (NDA) vám rádi poskytneme podrobnější informace.  Preferuji komunikaci: